VETERİNER HEKİMLERİ ODALARI ZİYARETİ
16.06.2014

VETERİNER HEKİMLERİ ODALARI ZİYARETİ

TÜRK VETERİNER HEKİMLERİ BİRLİĞİ BAŞKANI TALAT  GÖZET VE 2.BAŞKAN ALİ KOÇ İL VETERİNER HEKİMLERİ ODALARINI ZİYARET ETTİLER.

Merkez konseyi Başkanımız Talat GÖZET ve 2.Başkan Ali KOÇ 09-14 Haziran tarihleri arasında KONYA, KARAMAN, MERSİN,  ADANA, OSMANİYE, HATAY, GAZİANTEP, ŞANLIURFA, ADIYAMAN, KAHRAMANMARAŞ, ve KAYSERİ  Veteriner Hekimleri Oda Başkanlıklarımızı ziyaret ettiler.

Ziyaretler esnasında meslektaşlarımızla genel hayvancılık politikaları, Odalarımızın sorunları, serbest çalışan meslektaşlarımızın, kamu ve kamu dışında istihdam edilen  meslektaşlarımızın sorunları çözüm önerileriyle birlikte tartışılmıştır.

Konya Veteriner Hekimler Odasının yeni almış olduğu oda hizmet binası gezilmiştir. Konya’nın en merkezi yerinde alınan hizmet binasına ağustos ayı içerisinde taşınmayı planlamaktadırlar. İkinci hizmet binasının alımında emeği geçen  başta Konya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Dr. Ramazan GÜRBÜZ ve  yönetim kurulu üyelerine ayrıca birlik ve beraberlik içinde maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm meslektaşlarımıza Türk Veteriner Hekimleri Birliği olarak teşekkür ediyoruz.

Karaman Veteriner Hekimleri odası Başkanı Cahit CENK ve Y.K. üyeleriyle

    

Mersin Veteriner Hekimleri Oda başkanı Mustafa Kemal İLCAY, Yönetim kurulu üyeleri, Mersin Büyük Şehir Belediye Başkanı Danışmanı Meslektaşımız Türkan EVRAN ve Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri Daire Başkanı Güven ÇAKIR ile Büyükşehir Belediyelerinde bir ilk olarak kurulan Belediye Veteriner Hizmetleri Daire Başkanlığının örnek olarak diğer Büyükşehir Belediyelerinde ve İlçe Belediyelerinde de Veteriner İşleri Müdürlükleri kurulması konusunda işbirliği yapılarak ortak politikalar oluşturulması hususunda çok yararlı bilgi alışverişi yapılmıştır.

Adana veteriner hekimleri odası başkanı Gaffar AKTOZ, Yönetim Kurulu üyeleri ve meslektaşlarımızla Adana Veteriner Hekimleri Odamızın terasında Seyhan nehrinin kıyısındaki Oda hizmet binamızda sohbet ettik. 3 katlı yerin alt katını da satın alarak bu harika hizmet binasının tamamını Adana Veteriner hekimleri Odamıza kazandıran başta Oda Başkanımız Gaffar  AKTOZ, Yönetim kurulu üyeleri ve tüm meslektaşlarımıza bizde teşekkür ederiz.

   

Merkez konseyi Başkanı Talat GÖZET, 2.Başkan Ali KOÇ ve Adana VHO Başkanı Gaffar AKTOZ  ile birlikte; Osmaniye Oda başkanımız Yusuf Ertuğ TUFAN ve Yönetim kurulu üyeleri , Hatay Oda başkanımız Yahya HAMURCU ve Yönetim kurulu üyeleri ve meslektaşlarımızla Bölgedeki sorunlar ve hayvan hastalıkları konusunda fikir alış verişinde bulunduk.

Gaziantep Oda Başkanımız Ayhan DEVAMLI ve Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte

Şanlıurfa Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Abdullah AÇIKGÖZ ve Yönetim Kurulu üyeleriyle 2012 yılında satın almış oldukları hizmet binasında; kurumsallaşma kervanına katılan Şanlıurfa Odası Hizmet binasının satın alınmasında emeği geçen başta Oda Başkanımız yönetim kurulu üyeleri ve maddi ve manevi desteğini esirgemeyen tüm meslektaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Adıyaman Veteriner Hekimleri Odası Başkanımız Seydi Vakkas DEMİR ve yönetim kurulu üyeleriyle 

Kahramanmaraş Veteriner Hekimleri Odası Başkanımız Galip SEÇKİNER ve yönetim kurulu üyeleriyle 

Kayseri Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Akif BAŞOL, Yönetim kurulu üyeleri Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. İhsan KELEŞ ve meslektaşlarımızla Kayseri Veteriner Hekimleri Odası binasında sohbet ettik.