TÜRK VETERİNER HEKİMLERİ BİRLİĞİ 48. DÖNEM OLAĞAN BÜYÜK KONGRESİNİ YAPTI
30.11.2018

TÜRK VETERİNER HEKİMLERİ BİRLİĞİ 48. DÖNEM OLAĞAN BÜYÜK KONGRESİNİ YAPTI

Türk Veteriner Hekimleri Birliği 48. Dönem olağan Büyük Kongresini ve seçimini 24-25 Kasım 2018 tarihlerinde yaptı.

Büyük Kongremiz yapıcı eleştirilerin, seviyeli tartışmaların ve önerilerin yapıldığı, mesleğimize yakışır nezih bir ortamda Siyasi parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları, Mesleki Birlikler, Bakanlık temsilcileri, 56 Veteriner Hekimleri Odası Başkanı ve Büyük Kongre delegelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Büyük Kongremize katılım sağlayan, sağlamayan katkı sunan, sunmayan tüm meslektaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Ayrıca Büyük kongremize katılan, mesaj gönderen, çiçek gönderen siyasi parti temsilcilerine, kurum ve kuruluş temsilcilerine, STK temsilcilerine, Meslek Odaları temsilcilerine, Sektör temsilcilerine teşekkür ederiz.

Yeni göreve seçilen Merkez Konseyi olarak bizlere verilen destekten ötürü tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz. 48. Dönem olarak iki yıl süresince ilkemiz ve önceliğimiz ülkemiz ve mesleğimiz olacaktır. Görev süremizce yapacak olduğumuz hizmetlerimizde desteklerinizi, katkılarınızı ve dualarınızı esirgemeyeceğiniz dileğiyle selam ve saygılarımızı sunuyoruz.

Ali EROĞLU

Türk Veteriner Hekimleri Birliği

Merkez Konseyi Başkanı