Konsey Başkanımız Talat Gözet, Medya Kurumlarını Ziyaretlerine Devam Ediyor
11.04.2018

Konsey Başkanımız Talat Gözet, Medya Kurumlarını Ziyaretlerine Devam Ediyor

Türk Veteriner Hekimler Birliği Başkanı Merkez Konseyi Başkanı Talat Gözet , Dünya Veteriner Hekimler Günü kutlamaları çerçevesinde CNN Türk Televizyonu , Hürriyet Gazetesi ve Doğan Haber Ajansını ziyaret etti.

Hürriyet Gazetesi ve CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat , Hürriyet Gazetesi Ankara haber sorumlusu Murat Yılmaz , Doğan Haber Ajansı Ankara Temsilcisi Ümit Kozan ı ziyaret eden Talat Gözet, burada Dünya Veteriner Hekimler Günü münasebetiyle medya mensuplarına bilgiler verdi. Veteriner Hekimlerin sorunları, Ülke hayvancılık gündemi ile ilgilide konuların görüşüldüğü ziyaretlerde medya temsilcileride bu ziyaretten memnuniyet duyduklarını söylediler.

Hande Fırat , kendisininde iyi bir hayvansever olduğunu ve hayvanların sağlıklı ve iyi koşullarda yaşamasını savunan bir insan ve basın mensubu olduğunu ve bu konuda Veteriner Hekimlerin yaptığı işlere saygı duyduğunu açıkladı. Fırat , hayvanlarımızın sağlığı,beslenmesi,korunması ve iyi koşullarda yaşaması tüm insanların dileği olmalı, çünkü hayvanlarda insanlar kadar haklara sahiptir dedi.

Hürriyet Gazetesi Murat Yılmaz’da , Ülkemizin bu yoğun gündeminden hayvanlarımızın ve bu hayvanların yaşaması için mücadele eden Veteriner Hekimlerimizin sorunlarını maalesef çok fazla dile getiremiyoruz bu nedenle Başkan Talat Gözet’in ziyaretinin önemli olduğunu ve bundan sonra bir basın mensubu olarak hangi kurumda çalışırsam çalışayım Veteriner Hekimlerin sorunları ve gündemleri ile ilgileneceğini söyledi.

DHA Ankara Temsilcisi Ümit Kozan , ajans olarak Ülke ekonomisinin temelinde hayvancılığın önemli bir yeri olduğunu açıkladı. Kozan, Veteriner Hekimlerin sorunlarına, çalışmalarına,faaliyetlerine bundan sonra daha çok yer vereceklerinide sözlerine ekledi.

Merkez Konsey Başkanımız Talat Gözet , ziyaret kapsamında medya mensublarını Dünya Veteriner Hekimler günü dolayısı ile 28 Nisan’da gerçekleşecek törene davet etti.