ADANA VE ŞANLIURFA İL MÜDÜRLÜKLERİ ZİYARETİ
14.06.2014

ADANA VE ŞANLIURFA İL MÜDÜRLÜKLERİ ZİYARETİ

Merkez Konseyi Başkanımız Talat GÖZET ve 2. Başkan Ali KOÇ Adana ve Şanlıurfa İl müdürlüklerini ziyaret etti.

Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konsey Başkanı Talat GÖZET, Merkez Konseyi 2.Başkanı Ali KOÇ ve Adana Veteriner Hekimler Odası Başkanı Gaffar AKTOZ ile birlikte Adana il Müdürü Hamit AYGÜL’ ü makamında ziyaret ettiler.

Yapılan ziyarette; İl Müdürlüğü  çalışmaları ve oda çalışmaları hakkında karşılıklı bilgi alışverişinin yanısıra, ülkemiz ve adana ilinin hayvancılığının genel durumu ve hayvan hastalıkları ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında görüştüler. 

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Talat GÖZET ve 2.Başkan Ali KOÇ Şanlıurfa Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Abdullah AÇIKGÖZ ile birlikte Şanlıurfa İl Müdürü Necip ÖZGÖKÇE’yi makamında ziyaret ettiler.                                                                 

Yapılan ziyarette; İl Müdürlüğü  çalışmaları ve oda çalışmaları hakkında karşılıklı bilgi alışverişinin yanı sıra, ülkemiz ve Adana ilinin hayvancılığının genel durumu ve hayvan hastalıkları ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında görüştüler.

Ziyaret sonrasında  her iki İl Müdürümüzde Türk Veteriner Hekimler Birliği yönetiminin  ve İl Veteriner Hekimleri Oda Başkanlarının yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyetlerini ifade ederek Birlik ve beraberlik içerisinde  ülke hayvancılığının sorunlarının aşılabileceğini dile getirdiler.